Studenckie Koła Naukowe w Instytucie Psychologii  WNoW UŁ Rok akademicki 2018/2019

Studenckie Biuro Karier „Profil”
Opiekun: mgr Olga Zwardoń-Kuchciak
olga.zwardon@uni.lodz.pl
SKN Psychologii Społecznej 
Opiekun : dr hab.Katarzyna Walęcka-Matyja
katarzyna.walecka@uni.lodz.pl
SKN Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii
Opiekun: dr Katarzyna Nowakowska-Domagała
katarzyna.nowakowskadomagala@uni.lodz.pl
SKN Psychoseksuologii
Opiekun : dr Marta Kucharska
marta.kucharska@uni.lodz.pl
Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii (PSSIAP)
Przewodniczący : mgr Magdalena Kobylarczyk
mkobylarczyk@uni.lodz.pl

 

SKN Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii

Jeśli interesują Cię zagadnienia psychologii klinicznej, problemy badawcze, bądź neuropsychologiczne ciekawostki, w końcu mamy coś dla Ciebie!

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii to inicjatywa osób pragnących popularyzować praktyczną wiedzę psychologiczną. Planujemy umożliwić rozwinięcie skrzydeł zarówno fascynatom badań psychologicznych jak i entuzjastom zdobywania bardziej praktycznych kwalifikacji. Nasze koło będzie idealnym miejscem, by zapoznać się z psychologią w medycynie, poszerzyć swoje horyzonty i odkryć nowe ścieżki kariery. Dodatkowym atutem koła jest nasz współpraca z innymi ośrodkami akademickimi, spotkania z praktykami, panele dyskusyjne oraz wykłady ciekawych gości. W przyszłości planujemy także wyjazdy na konferencje oraz realizację badań naukowych. Zapraszamy do współpracy!

Spotkania odbywają się w każdy 3 czwartek miesiąca.

Odwiedź nas nafacebook-logo

 

Koło Naukowe – Integra

Koło Naukowe „Integra” zrzesza osobników obu płci, łaknących rozbijania zastanych schematów poznawczych i szukania alternatyw w różnych sferach wiedzy i działania.

W chwili obecnej działają dwie główne sekcje koła: Sekcja Psychologii Ewolucyjnej oraz Sekcja Neuropsychologii i Kognitywistyki.

Zapraszamy chętne do współpracy osoby nie tylko do rozwijania zastanych struktur, lecz także do tworzenia własnych sekcji i realizowanie własnych pomysłów (w tym celu prosimy o kontakt mailowy).
Do stworzenia sekcji wystarczy pomysł, grupa entuzjastów lub umiejętność ich zdobycia i udana próba przekupstwa Rady Koła słojem marmolady.

facebook-logo

E-mail: naukaintegra@gmail.com

 

Studenckie Biuro Karier – PROFIL

Studenckie Biuro Karier „Profil” jest Kołem Naukowym, które skupia najbardziej energicznych, kreatywnych i ambitnych studentów psychologii (różnych specjalności) i nie tylko.

„Profil” bazuje na harmonijnej współpracy 4 wewnętrznych działów, na które składają się:
• Dział Warsztatów, w ramach którego prowadzone są warsztaty z kompetencji miękkich dla innych wydziałów UŁ, ale także innych uczelni, czy łódzkich szkół
• Dział Doradztwa, który skupia się na prowadzeniu doradztwa zawodowego w szkołach, ale także na jak najlepszym przygotowaniu absolwentów do złożonego i wymagającego procesu rekrutacji na stanowiska a także do skutecznego poruszania się po rynku pracy
• Dział PR, zwany też Działem Kreatywnym, który odpowiada za realizacje graficzne „Profilu”, ale także utrzymywaniem dobrych relacji z innymi jednostkami naukowymi;
• Dział Pracodawców, który dba o kontakt z potencjalnymi pracodawcami i zarządza napływającymi ofertami pracy/praktyk/staży

Oprócz rozwijania innych, stażyści SBK „Profil” skupiają się na ciągłym rozwoju i regularnym organizowaniu szkoleń wewnętrznych ze specjalistami, których postawiać można sobie za wzór.

Studenckie Biuro Karier służy pomocą młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego – ułatwia znalezienie zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i aspiracjom oraz rozwój głównie w zakresie kompetencji miękkich.

E-mail: profil@uni.lodz.pl
Więcej informacji szukajcie na Naszej stronie internetowej oraz na facebook-logo

 

PSSiAP – Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii

Łódzkie biuro PSSiAP działające przy Instytucie Psychologii UŁ zajmuje się promocją psychologii i integracją studentów psychologii zarówno lokalnie, jak i na terenie całego kraju. Działając wspólnie zdobywamy nowe doświadczenia, dokształcamy się, a także świetnie się bawimy.
Działamy w sekcjach: Warsztatowej, Terapeutycznej, Bajkoterapeutycznej i Statystycznej. Poza tym organizujemy wiele projektów , m.in. Psycholog Pracuje i Project P.
Szukamy osób aktywnych, kreatywnych i emanujących pozytywną energią. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie pomożemy je zrealizować.

Więcej informacji na stronie www.lodz.pssiap.org i facebook-logo